ŁADOWARKI 

Zabawa w załadowywanie różnych przedmiotów będzie dużo przyjemniejsza, a sama praca wydajna, jeśli podarujesz swojemu dziecku odpowiedni do tego zestaw. Ładowarki Rolly Toys to szeroki wybór akcesoriów, które można dopasować i podczepić do konkretnych traktorków tej samej marki. Ładowarki są duże, pojemne, bardzo masywne, a przy tym stabilne. Można je bez problemu w kilka chwil doczepić do traktorka. Funkcjonalne łyżki i przystawki do załadunku drewna zostały wykonane z dbałością o każdy detal, dzięki czemu do złudzenia przypominają swoje prawdziwe pierwowzory. Ładowarki mają piękny, żółty kolor, dzięki czemu z pewnością będą wyróżniać się na tle innych zabawek. Są wyjątkowo sprawne i wytrzymałe, można nimi chwytać i przenosić nawet większe ciężary. Sprawna i wygodna w użytkowaniu ładowarka podczepiana do traktorka to dobry pomysł na jeszcze lepszą zabawę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do udanych zakupów. Wspaniała zabawa gwarantowana!


Jest 4 produktów.

Wiek: od 3 do 10 lat

Rolly Toys Łyżka do drewna Przystawka pasuje do ramion łyzek "MAXI" oraz "TRACK" firmy Rolly Toys.

75,00 zł

Wiek: od 3 lat

Rolly Toys Łyżka Junior Doskonała zabawka dla ogrodnika, małego budowlańca czy farmera. Idealne uzupełnienie do każdego traktorka Rolly Toys. Starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół !!! Żaden Prawdziwy Budowlaniec by taką nie pogardził..

118,00 zł

Wiek: od 2 lat

Rolly Toys Łyżka do traktorka KId to łyżka która jest doskonałym uzupełnieniem do traktorków z serii Kid firmy Rolly Toys. Pozwala na przekształcenie traktorka w ładowarkę. Zabawki Rolly Toys to najwyższej jakości oryginalny, niemiecki produkt..

119,00 zł

Wiek: od 3 lat

Rolly Toys Łyżka Trac Pasuje do modeli pojazdów Rolly Toys: rollyFarmtrac, rollyFarmtrac Clasic, rolly Farmtrac Premium, rolly X-Tra...

159,00 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Top