Product successfully added to your shopping cart
Quantity
Total
There are 0 items in your cart. There is 1 item in your cart.
Total products
Total shipping  To be determined
Total (tax incl.)
Continue shopping Proceed to checkout

ZAMIATARKI 

Jak ze zwykłego traktorka zrobić profesjonalną maszynę do zamiatania ulicy? To proste – wystarczy doczepić do niego funkcjonalną i sprawną zamiatarkę. Świetnym prezentem dla maluchów i starszaków, które uwielbiają duże pojazdy będą zamiatarki Rolly Toys, które do złudzenia przypominają swoje prawdziwe odpowiedniki. Zamiatarki są wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, można je łatwo doczepić do traktorka, dzięki czemu szybko i sprawnie uzyskamy ciekawy i imponujący zestaw do prac drogowych. Traktorkiem z zamiatarką można bez obaw jeździć po ogrodzie czy po podwórku. To świetna atrakcja, która zachęci malucha do przebywania na świeżym powietrzu. Wszystkie oferowane w naszym sklepie akcesoria do traktorków i innych pojazdów posiadają atesty i certyfikaty, gwarantujące bezpieczną zabawę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyjątkowymi akcesoriami. Gorąco polecamy!


Jest 2 produktów.

Wiek: od 3 lat

Rolly Toys Zamiatarka John DEERE Zabawka dla ogrodnika i farmera! - wysokiej jakości tworzywo, łatwe do utrzymania w czystości, - w pełni funkcjonalny system zamiatania, - pasuje do wszystkich pojazdów ROLLY TOYS z przednim hakiem mocującym.

419,00 zł

Wiek: od 3 lat

Rolly Toys Zamiatarka - Zabawka dla ogrodnika i farmera! - wysokiej jakości tworzywo, łatwe do utrzymania w czystości, - w pełni funkcjonalny system zamiatania, - pasuje do wszystkich pojazdów ROLLY TOYS z przednim hakiem mocującym.

389,00 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Top