Product successfully added to your shopping cart
Quantity
Total
There are 0 items in your cart. There is 1 item in your cart.
Total products
Total shipping  To be determined
Total (tax incl.)
Continue shopping Proceed to checkout

DŹWIĘK I OŚWIETLENIE 

Pojazdy drogowe to świetna zabawa dla młodszych i starszych dzieci. Aby jazda po ogrodzie, podwórku czy drogowych alejkach była zarówno bezpieczna, jak i pełna atrakcji, warto dokupić do pojazdu dodatkowe elementy typu światło i dźwięk. Będą świetnym uzupełnieniem pojazdu głównego, a przy tym poinformują innych użytkowników alejek o nadjeżdżającym pojeździe. W ofercie marki Rolly Toys znajdziesz lampy i sygnalizacje świetlne, które są niemal identyczne jak prawdziwe „koguty” widywane na pojazdach drogowych. Ciekawą propozycją będzie również kierownica dźwiękowa, która pełni funkcję ostrzegawczą. Wszystkie dodatkowe akcesoria są wykonane z najwyższej jakości surowców i tworzyw, mają ładne kolory, są trwałe i praktycznie niezniszczalne. Zapewniają długą, bezproblemową i bezpieczną zabawę. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty w kategorii dźwięk i oświetlenie – z pewnością wybierzesz coś ciekawego do pojazdu Twojej pociechy. Gorąco polecamy!


Jest 4 produktów.

Wiek: od 3 lat

ROLLY TOYS - Niebieski kogut policyjny ( straż, pogotowie ratunkowe) pasuje do każdego pojazdu marki Rolly Toys. Emituje sygnały świetlne (policja, straż, itp.).

76,00 zł

Wiek: od 3 lat

Rolly Toys Sygnalizacja świetlna niebieska i pomarańczowa kogut emituje sygnały dźwiękowe i świetlne policja, straż...

67,00 zł

Wiek: od 3 lat

Rolly Toys Kierownica dźwiękowa emitująca sygnały dźwiękowe.

70,00 zł

Rolly Toys kogut pomarańczowy Emituje sygnały świetlne (policja, straż, itp.). Pasuje do każdego pojazdu Rolly Toys. Kogut dostępny również w innym kolorze..

76,00 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Top