Product successfully added to your shopping cart
Quantity
Total
There are 0 items in your cart. There is 1 item in your cart.
Total products
Total shipping  To be determined
Total (tax incl.)
Continue shopping Proceed to checkout

POZOSTAŁE 

Każdy miłośnik dużych pojazdów ma nieco inne upodobania. Podczas gdy jedne maluchy uwielbiają kopać koparkami czy bawić się spychaczami, inne fascynują się pojazdami rolniczymi. Aby tej drugiej grupie zapewnić ciekawa i atrakcyjną zabawę, warto zadbać o to, by miały cym uprawiać swój kawałek ogródka czy podwórka. Doskonałe do tego celu będą funkcjonalne brony talerzowe oraz walce do wyrównywania gleby, dostępne w ofercie marki Rolly Toys. Maszyny rolnicze można bez problemu podczepić do traktorka, dzięki czemu szybko uzyskamy prawie jak prawdziwy zestaw uprawowy. Maszyny rolnicze w naszym sklepie do złudzenia przypominają swoje prawdziwe odpowiedniki, są łatwe w zamontowaniu, prowadzeniu i użytkowaniu. To wręcz idealny zestaw dla młodego rolnika. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu z pojazdami. Gorąco polecamy!


Jest 2 produktów.

Wiek: od 3 lat

Seria zabawki rolnicze: Rolly Toys Brona talerzowa Walec Cambrigde pasuje do każdego pojazdu Rolly Toys wyposażonego w uchwyt do holowania przyczepy. Żaden Prawdziwy Farmer by taką nie pogardził. Idealny prezent na każdą okazję!

219,00 zł

Wiek: od 3 lat

Seria zabawki budowlane: Rolly Toys walec Farm pasuje do każdego pojazdu Rolly Toys wyposażonego w uchwyt do holowania przyczepy. Idealny prezent na każdą okazję!  

199,00 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Top